St.Andrew-Windfields: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of St.Andrew-Windfields, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
3. 4.
4°C
23°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 23°C |
|
Morning
13°C
|
Afternoon
21°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
102
|
64
135
|
57
115
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
23°C
|
11°C
|
This Weekend
Tomorrow
4. 4.
3°C
7°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
6°C
|
||
|
wind
gusts
|
40
113
|
46
112
|
21
85
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1016 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
6°C
|
7°C
|
Sunday
5. 4.
1°C
9°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
3°C
|
||
|
wind
gusts
|
50
114
|
57
123
|
48
120
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
8°C
|
4°C
|
Next Week
Monday
6. 4.
0°C
5°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 5°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
25
49
|
39
65
|
32
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
7°C
|
4°C
|
Tuesday
7. 4.
-5°C
1°C
| Min Temperature: | -5°C |
| Max Temperature: | 1°C |
|
Morning
-4°C
|
Afternoon
-1°C
|
Evening
-1°C
|
||
|
wind
gusts
|
53
95
|
41
91
|
24
69
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1030 hPa
|
1032 hPa
|
1033 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
0°C
|
4°C
|
0°C
|
Wednesday
8. 4.
-2°C
7°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
0°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
26
69
|
37
78
|
24
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1035 hPa
|
1030 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
2°C
|
9°C
|
5°C
|
Thursday
9. 4.
5°C
16°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
52
123
|
54
122
|
32
101
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
15°C
|
11°C
|
Friday
10. 4.
2°C
8°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
27
49
|
20
59
|
20
55
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
7°C
|
6°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
5°C
13°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
11°C
|
||
|
wind
gusts
|
28
64
|
28
68
|
19
79
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1026 hPa
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
15°C
|
10°C
|
Sunday
12. 4.
9°C
14°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 14°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
14°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
11
72
|
19
67
|
9
68
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
17°C
|
10°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
8°C
13°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
57
|
22
48
|
23
58
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
15°C
|
8°C
|
Tuesday
14. 4.
5°C
9°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
14
73
|
5
69
|
10
75
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
13°C
|
7°C
|
Wednesday
15. 4.
7°C
13°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
24
86
|
39
82
|
24
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
15°C
|
8°C
|
Thursday
16. 4.
5°C
12°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
4°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
59
|
16
64
|
16
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
14°C
|
8°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
4°/-1°
2. 4.
6°/-2°
3. 4.
19°/2°
4. 4.
23°/4°
5. 4.
7°/3°
6. 4.
9°/1°
7. 4.
5°/0°
8. 4.
1°/-5°
9. 4.
7°/-2°
10. 4.
16°/5°
11. 4.
8°/2°
12. 4.
13°/5°
13. 4.
14°/9°
14. 4.
13°/8°
15. 4.
9°/5°
16. 4.
13°/7°
17. 4.
12°/5°
18. 4.
11°/5°
19. 4.
11°/5°
20. 4.
8°/3°
21. 4.
10°/4°
22. 4.
11°/4°
23. 4.
13°/6°
24. 4.
10°/6°
25. 4.
12°/5°
26. 4.
10°/5°
27. 4.
12°/5°
28. 4.
12°/6°
29. 4.
12°/5°
30. 4.
14°/6°
What it means
precipitation
12 %
