Current Weather St.Andrew-Windfields
Current weather for the city of St.Andrew-Windfields. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 19°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 38 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 4°C |
