- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Unju-san
Current Weather Unju-san
Current weather for the city of Unju-san. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 7°C |
