Current Weather Rexdale-Kipling
Current weather for the city of Rexdale-Kipling. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 0°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 5°C |
