Current Weather Osne-le-Val
Current weather for the city of Osne-le-Val. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
