Current Weather Celles-sur-Ource
Current weather for the city of Celles-sur-Ource. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
