- Weather
- Republic of Senegal
- Thiès
- Joal-Fadiout
Current Weather Joal-Fadiout
Current weather for the city of Joal-Fadiout. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
39°C
feels like 44°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 8 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 24°C |
