Current Weather Capraia e Limite
Current weather for the city of Capraia e Limite. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 2. 4. (20:00)
13°C
feels like 11°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 53 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
