Current Weather Deh-e Now
Current weather for the city of Deh-e Now. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 25°C |
