- Weather
- United States of America
- New York
- Neponsit
Neponsit: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Neponsit, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
3. 4.
5°C
16°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
15°C
|
||
|
wind
gusts
|
17
46
|
32
73
|
25
71
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1027 hPa
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
14°C
|
13°C
|
This Weekend
Tomorrow
4. 4.
7°C
20°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 20°C |
|
Morning
17°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
22
48
|
44
107
|
55
108
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1023 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
18°C
|
19°C
|
11°C
|
Sunday
5. 4.
7°C
17°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
13°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
35
94
|
38
82
|
41
75
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
14°C
|
12°C
|
Next Week
Monday
6. 4.
4°C
13°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
6°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
41
78
|
39
76
|
37
69
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
16°C
|
10°C
|
Tuesday
7. 4.
2°C
9°C
| Min Temperature: | 2°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
5°C
|
||
|
wind
gusts
|
37
80
|
56
98
|
48
95
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1024 hPa
|
1029 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
13°C
|
7°C
|
Wednesday
8. 4.
0°C
7°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
6°C
|
Evening
4°C
|
||
|
wind
gusts
|
22
55
|
28
64
|
33
63
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1039 hPa
|
1038 hPa
|
1038 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
13°C
|
7°C
|
Thursday
9. 4.
3°C
12°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
7°C
|
Afternoon
11°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
29
66
|
51
84
|
39
86
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1037 hPa
|
1034 hPa
|
1031 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
15°C
|
10°C
|
Friday
10. 4.
8°C
19°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
16°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
39
|
18
37
|
15
42
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1028 hPa
|
1027 hPa
|
1027 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
13°C
|
18°C
|
15°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
10°C
15°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
13°C
|
||
|
wind
gusts
|
23
57
|
31
51
|
27
58
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1030 hPa
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
18°C
|
13°C
|
Sunday
12. 4.
11°C
17°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 17°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
9
54
|
14
57
|
10
67
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1025 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
20°C
|
14°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
11°C
16°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
8
46
|
6
39
|
4
48
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
19°C
|
14°C
|
Tuesday
14. 4.
12°C
15°C
| Min Temperature: | 12°C |
| Max Temperature: | 15°C |
|
Morning
12°C
|
Afternoon
15°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
10
35
|
13
57
|
8
59
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
12°C
|
17°C
|
13°C
|
Wednesday
15. 4.
10°C
16°C
| Min Temperature: | 10°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
16°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
52
|
26
64
|
22
72
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
10°C
|
19°C
|
14°C
|
Thursday
16. 4.
11°C
19°C
| Min Temperature: | 11°C |
| Max Temperature: | 19°C |
|
Morning
11°C
|
Afternoon
19°C
|
Evening
16°C
|
||
|
wind
gusts
|
12
50
|
22
63
|
20
70
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
11°C
|
20°C
|
16°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
69°/53°
2. 4.
51°/42°
3. 4.
63°/42°
4. 4.
16°/5°
5. 4.
20°/7°
6. 4.
17°/7°
7. 4.
13°/4°
8. 4.
9°/2°
9. 4.
7°/0°
10. 4.
12°/3°
11. 4.
19°/8°
12. 4.
15°/10°
13. 4.
17°/11°
14. 4.
16°/11°
15. 4.
15°/12°
16. 4.
16°/10°
17. 4.
19°/11°
18. 4.
15°/13°
19. 4.
16°/10°
20. 4.
13°/9°
21. 4.
13°/8°
22. 4.
14°/10°
23. 4.
15°/9°
24. 4.
16°/10°
25. 4.
12°/10°
26. 4.
14°/10°
27. 4.
15°/10°
28. 4.
15°/8°
29. 4.
16°/9°
30. 4.
16°/10°
What it means
precipitation
12 %
