- Weather
- United States of America
- New York
- Neponsit
Current Weather Neponsit
Current weather for the city of Neponsit. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 7°C |
