Bluewater: Long-term weather forecast for 14 days
The long-term weather forecast is updated 4 times a day. For the city of Bluewater, you can also view hourly weather forecast or 30-day monthly weather forecast.
Min °CMax °C
Today
3. 4.
3°C
22°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 22°C |
|
Morning
20°C
|
Afternoon
17°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
58
119
|
50
97
|
47
86
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1012 hPa
|
1017 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
19°C
|
19°C
|
8°C
|
This Weekend
Tomorrow
4. 4.
3°C
16°C
| Min Temperature: | 3°C |
| Max Temperature: | 16°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
14°C
|
||
|
wind
gusts
|
63
129
|
67
125
|
64
130
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1018 hPa
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
13°C
|
13°C
|
Sunday
5. 4.
1°C
8°C
| Min Temperature: | 1°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
3°C
|
Afternoon
3°C
|
Evening
2°C
|
||
|
wind
gusts
|
69
123
|
79
148
|
58
133
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1012 hPa
|
1015 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
6°C
|
2°C
|
Next Week
Monday
6. 4.
-2°C
4°C
| Min Temperature: | -2°C |
| Max Temperature: | 4°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
4°C
|
Evening
2°C
|
||
|
wind
gusts
|
39
83
|
44
82
|
41
72
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
3°C
|
6°C
|
2°C
|
Tuesday
7. 4.
-6°C
-2°C
| Min Temperature: | -6°C |
| Max Temperature: | -2°C |
|
Morning
-4°C
|
Afternoon
-2°C
|
Evening
-2°C
|
||
|
wind
gusts
|
54
97
|
42
71
|
14
48
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1032 hPa
|
1034 hPa
|
1034 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
-3°C
|
3°C
|
-2°C
|
Wednesday
8. 4.
-4°C
8°C
| Min Temperature: | -4°C |
| Max Temperature: | 8°C |
|
Morning
0°C
|
Afternoon
7°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
48
96
|
66
110
|
56
115
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1033 hPa
|
1027 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
0°C
|
8°C
|
4°C
|
Thursday
9. 4.
4°C
13°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
10°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
9°C
|
||
|
wind
gusts
|
76
140
|
64
137
|
40
100
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
9°C
|
12°C
|
9°C
|
Friday
10. 4.
0°C
7°C
| Min Temperature: | 0°C |
| Max Temperature: | 7°C |
|
Morning
2°C
|
Afternoon
5°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
36
64
|
28
63
|
28
65
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
1026 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
4°C
|
8°C
|
6°C
|
Next Weekend
Saturday
11. 4.
6°C
13°C
| Min Temperature: | 6°C |
| Max Temperature: | 13°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
13°C
|
Evening
12°C
|
||
|
wind
gusts
|
45
90
|
39
81
|
22
85
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
6°C
|
14°C
|
10°C
|
Sunday
12. 4.
9°C
12°C
| Min Temperature: | 9°C |
| Max Temperature: | 12°C |
|
Morning
9°C
|
Afternoon
12°C
|
Evening
10°C
|
||
|
wind
gusts
|
16
83
|
25
72
|
4
67
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
8°C
|
14°C
|
9°C
|
Next Week
Monday
13. 4.
8°C
10°C
| Min Temperature: | 8°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
6
48
|
23
44
|
23
58
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
13°C
|
7°C
|
Tuesday
14. 4.
5°C
9°C
| Min Temperature: | 5°C |
| Max Temperature: | 9°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
9°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
19
75
|
18
78
|
19
82
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
11°C
|
7°C
|
Wednesday
15. 4.
7°C
10°C
| Min Temperature: | 7°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
8°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
7°C
|
||
|
wind
gusts
|
29
87
|
40
66
|
27
62
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
7°C
|
12°C
|
7°C
|
Thursday
16. 4.
4°C
10°C
| Min Temperature: | 4°C |
| Max Temperature: | 10°C |
|
Morning
5°C
|
Afternoon
10°C
|
Evening
8°C
|
||
|
wind
gusts
|
15
69
|
21
74
|
13
84
|
|
|---|---|---|---|---|
|
pressure
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
temperature
ground: |
5°C
|
13°C
|
7°C
|
30-Day Monthly Weather Forecast
MON
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
1. 4.
4°/0°
2. 4.
11°/0°
3. 4.
16°/3°
4. 4.
22°/3°
5. 4.
16°/3°
6. 4.
8°/1°
7. 4.
4°/-2°
8. 4.
-2°/-6°
9. 4.
8°/-4°
10. 4.
13°/4°
11. 4.
7°/0°
12. 4.
13°/6°
13. 4.
12°/9°
14. 4.
10°/8°
15. 4.
9°/5°
16. 4.
10°/7°
17. 4.
10°/4°
18. 4.
10°/5°
19. 4.
10°/5°
20. 4.
8°/4°
21. 4.
8°/5°
22. 4.
10°/4°
23. 4.
11°/7°
24. 4.
10°/6°
25. 4.
10°/6°
26. 4.
10°/6°
27. 4.
10°/5°
28. 4.
10°/7°
29. 4.
11°/5°
30. 4.
11°/6°
What it means
precipitation
12 %
