- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Zell-Markt
Current Weather Zell-Markt
Current weather for the city of Zell-Markt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
