- Weather
- United Kingdom
- England
- Weston-super-Mare
Current Weather Weston-super-Mare
Current weather for the city of Weston-super-Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 10°C |
