- Weather
- United Kingdom
- England
- Weston-super-Mare
Current Weather Weston-super-Mare
Current weather for the city of Weston-super-Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 10°C |
