- Weather
- United States of America
- New York
- Walton Park
Current Weather Walton Park
Current weather for the city of Walton Park. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
