- Weather
- Greece
- North Aegean
- Vaviloi
Current Weather Vaviloi
Current weather for the city of Vaviloi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Severe Thunderstorms
Valid from 1. 4. (17:00) to 2. 4. (00:00)
Rain
Valid from 1. 4. (03:00) to 2. 4. (00:00)
Wind
Valid from 1. 4. (22:00) to 2. 4. (00:00)
14°C
feels like 12°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 15°C |
