Current Weather Uruobo-Okija
Current weather for the city of Uruobo-Okija. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 27°C |
