- Weather
- Republic of Peru
- San Martín
- Uchiza
Current Weather Uchiza
Current weather for the city of Uchiza. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 25°C |
