- Weather
- United States of America
- Minnesota
- Two Harbors
Current Weather Two Harbors
Current weather for the city of Two Harbors. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Flood Watch
Valid to 28. 4. (03:00)
4°C
feels like 0°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 5°C |
