- Weather
- United States of America
- California
- Trinity Center
Current Weather Trinity Center
Current weather for the city of Trinity Center. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
