Current Weather Tomi-puszta
Current weather for the city of Tomi-puszta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
