Current Weather Terpsithea
Current weather for the city of Terpsithea. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 2. 4. (03:00)
Severe Thunderstorms
Valid from 2. 4. (03:00) to 2. 4. (15:00)
Wind
Valid from 2. 4. (01:00) to 2. 4. (11:00)
11°C
feels like 11°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 13°C |
