- Weather
- Hungary
- Győr-Moson-Sopron
- Szany
Current Weather Szany
Current weather for the city of Szany. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
