- Weather
- United States of America
- Wisconsin
- Sun Prairie
Current Weather Sun Prairie
Current weather for the city of Sun Prairie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like -5°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 30 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 6°C |
