- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Such’am-dong
Current Weather Such’am-dong
Current weather for the city of Such’am-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 33 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 11°C |
