- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Soran-mal
Current Weather Soran-mal
Current weather for the city of Soran-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 26°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 20°C |
