- Weather
- North Korea
- Hamgyŏng-bukto
- Iso-dong
Current Weather Iso-dong
Current weather for the city of Iso-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 11°C |
