- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Somo-do
Current Weather Somo-do
Current weather for the city of Somo-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 11°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 14°C |
