- Weather
- North Korea
- Kangwŏn-do
- Sŏ-man
Current Weather Sŏ-man
Current weather for the city of Sŏ-man. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 35 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 12°C |
