Current Weather Sofo-Birnin-Gwari
Current weather for the city of Sofo-Birnin-Gwari. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 30°C |
