- Weather
- Republic of Croatia
- Split-Dalmatia
- Slatine
Current Weather Slatine
Current weather for the city of Slatine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 26. 4. (22:00) to 27. 4. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 15°C |
