- Weather
- Italy
- Trentino-Alto Adige
- Siusi
Current Weather Siusi
Current weather for the city of Siusi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
