- Weather
- India
- State of West Bengal
- Shyamnagar
Current Weather Shyamnagar
Current weather for the city of Shyamnagar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 29°C |
