- Weather
- United States of America
- Arizona
- Show Low
Current Weather Show Low
Current weather for the city of Show Low. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 51 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 13°C |
