- Weather
- United States of America
- Florida
- Sewall's Point
Current Weather Sewall's Point
Current weather for the city of Sewall's Point. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 2. 4. (02:00)
23°C
feels like 24°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 23°C |
