- Weather
- United States of America
- California
- Seven Trees
Current Weather Seven Trees
Current weather for the city of Seven Trees. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
