Current Weather Setakamachi-takayanagi
Current weather for the city of Setakamachi-takayanagi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 17°C |
