- Weather
- Kingdom of Belgium
- Walloon Region
- Seraing
Current Weather Seraing
Current weather for the city of Seraing. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Fog
Valid from 1. 4. (04:00) to 1. 4. (11:00)
4°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1029 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
