- Weather
- Republic of Belarus
- Minsk Oblast
- Semkov-Gorodok
Current Weather Semkov-Gorodok
Current weather for the city of Semkov-Gorodok. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like -4°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
