- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Schönenberg-Kübelberg
Current Weather Schönenberg-Kübelberg
Current weather for the city of Schönenberg-Kübelberg. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
