- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Savigny-le-Temple
Current Weather Savigny-le-Temple
Current weather for the city of Savigny-le-Temple. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 18°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
