- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Satolas-et-Bonce
Current Weather Satolas-et-Bonce
Current weather for the city of Satolas-et-Bonce. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 14°C |
