- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Satolas-et-Bonce
Current Weather Satolas-et-Bonce
Current weather for the city of Satolas-et-Bonce. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 14°C |
