Current Weather Sam-e Samal Kūh
Current weather for the city of Sam-e Samal Kūh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 32 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 24°C |
