Current Weather Sam-e Samal Kūh
Current weather for the city of Sam-e Samal Kūh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 22 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 24°C |
