- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
Current Weather Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
Current weather for the city of Saint-Pryvé-Saint-Mesmin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 3. 5. (00:00) to 4. 5. (00:00)
23°C
feels like 23°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 23 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
