- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Saint-Paul-en-Jarez
Current Weather Saint-Paul-en-Jarez
Current weather for the city of Saint-Paul-en-Jarez. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
9°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 78 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
