- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Saint-Mexant
Current Weather Saint-Mexant
Current weather for the city of Saint-Mexant. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
