- Weather
- Republic of Senegal
- Saint-Louis Region
- Saint-Louis
Current Weather Saint-Louis
Current weather for the city of Saint-Louis. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 17°C |
| Average: | 22°C |
